Jesteśmy najlepsi

Aktualności

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

30 marca 2020
O G Ł O S Z E N I E Spółdzielnia Mieszkaniowa “Pomoc” w
30 marca 2020
O G Ł O S Z E N I E Spółdzielnia Mieszkaniowa “Pomoc” w

Zgłoś awarię

Aktualności/Ogłoszenia

       Uczniowie na kilka dni po świąteczno-noworocznej przerwie wrócili do szkół, ale już za chwilę rozpoczynają się Ferie Zimowe. Na ten czas Osiedlowy Domu Kultury Spółdzielni Mieszkaniowej „Pomoc” wraz z partnerami przygotował kilka ciekawych propozycji.

       W poniedziałki zaplanowane są zajęcia sportowo-rekreacyjne, które poprowadzą instruktorzy z kraśnickiego Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Wtorki będą w ODK pod znakiem tańca, a ich uczestników w obroty wezmą instruktorzy z kraśnickiego Centrum Kultury i Promocji. W środy zapraszamy na zajęcia plastyczne. Czwartki to kolejne dni pod znakiem sportu - zajęcia ruchowe z elementami boksu, które poprowadzą trener i zawodnicy Klubu Sportowego „Za Bramą”. Pierwszy piątek ferii (17 stycznia) to z kolei warsztaty robotyczne ze Spice Gears Academy. W drugi piątek ferii zapraszamy do zabawy z wykorzystaniem gier planszowych i nie tylko.

      

       Wszystkie zajęcia są bezpłatne. Na warsztaty robotyczne, z racji ograniczonej liczby miejsc, obowiązują zapisy (ODK SM Pomoc, ul. Kochanowskiego 1A, tel 81-884-32-96). Pozostałe zajęcia bez zapisów. Szczegóły na plakatach.

 

       Prosimy o przynoszenie obuwia na zmianę!

Zajęcia organizujemy we współpracy z Miastem Kraśnik, Spice Gears Academy, Klubem Sportowym '' Za Bramą'', CKiP Kraśnik oraz MOSiR Kraśnik.

 

 

 

 

Ferie z ODK SM Pomoc

10 stycznia 2020
30 marca 2020
O G Ł O S Z E N I E Spółdzielnia Mieszkaniowa “Pomoc” w
30 marca 2020
O G Ł O S Z E N I E Spółdzielnia Mieszkaniowa “Pomoc” w
11 marca 2020
W związku z sytuacją epidemiologiczną związaną z zagrożeniem niekontrolowanego rozprzestrzeniania się koronawirusa, prosimy o
10 marca 2020
Szanowni Państwo!            W dniu 1 stycznia 2019 r. na mocy przepisów ustawy z dnia
05 marca 2020
Spółdzielnia Mieszkaniowa Pomoc w Kraśniku zatrudni pracownika na stanowisko: Specjalista ds. remontów i inwestycji

Copyright by SM Pomoc

Created with WebWaveCMS