10 stycznia 2020

Ferie z ODK SM Pomoc

       Uczniowie na kilka dni po świąteczno-noworocznej przerwie wrócili do szkół, ale już za chwilę rozpoczynają się Ferie Zimowe. Na ten czas Osiedlowy Domu Kultury Spółdzielni Mieszkaniowej „Pomoc” wraz z partnerami przygotował kilka ciekawych propozycji.

       W poniedziałki zaplanowane są zajęcia sportowo-rekreacyjne, które poprowadzą instruktorzy z kraśnickiego Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Wtorki będą w ODK pod znakiem tańca, a ich uczestników w obroty wezmą instruktorzy z kraśnickiego Centrum Kultury i Promocji. W środy zapraszamy na zajęcia plastyczne. Czwartki to kolejne dni pod znakiem sportu - zajęcia ruchowe z elementami boksu, które poprowadzą trener i zawodnicy Klubu Sportowego „Za Bramą”. Pierwszy piątek ferii (17 stycznia) to z kolei warsztaty robotyczne ze Spice Gears Academy. W drugi piątek ferii zapraszamy do zabawy z wykorzystaniem gier planszowych i nie tylko.

      

       Wszystkie zajęcia są bezpłatne. Na warsztaty robotyczne, z racji ograniczonej liczby miejsc, obowiązują zapisy (ODK SM Pomoc, ul. Kochanowskiego 1A, tel 81-884-32-96). Pozostałe zajęcia bez zapisów. Szczegóły na plakatach.

 

       Prosimy o przynoszenie obuwia na zmianę!

Zajęcia organizujemy we współpracy z Miastem Kraśnik, Spice Gears Academy, Klubem Sportowym '' Za Bramą'', CKiP Kraśnik oraz MOSiR Kraśnik.

 

 

 

 

Szanowni Mieszkańcy!

 

Informacje o saldzie opłat, zadłużeniu, wymiarze opłat, czy też zgłosić inną sprawę można przez telefon oraz drogą elektroniczną.

 

Korespondencję bieżącą można wrzucać do specjalnie oznaczonej skrzynki podawczej na parterze budynku.

Biuro Zarządu

Dział Członkowsko-mieszkaniowy

Dział Ekonomiczno-finansowy

 

ul. Koszarowa 12A

23-200 Kraśnik

 

Godziny pracy:

poniedziałek      9:00-17:00

wtorek - piątek  7:00-15:00

 

e-mail:
    sekretariat@smpomoc.pl

 

Telefon:

 

Sekretariat:
81 884 36 57,  81 884 22 57

 

Opłaty, saldo, windykacja:

81 884 36 57 wew. 25

 

Fax:
81 825 22 57

 

Dział GZM (Techniczny)

 

ul. Lubelska 75A

23-200 Kraśnik

 

Godziny pracy:

poniedziałek - sobota 07:00-15:00

 

Telefon:

81 884 34 59  

Zgłoś awarię

10 maja 2024
  O G Ł O S Z E N I E Spółdzielnia Mieszkaniowa “Pomoc” w
08 maja 2024
SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA "POMOC" ZATRUDNI NA STANOWSKO SPECJALISTA D/S REMONTÓW I INWESTYCJI Obowiązki: - przygotowywanie

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

Aktualności

Jesteśmy najlepsi

Created with WebWaveCMS

Copyright by SM Pomoc