Copyright by SM Pomoc

Created with WebWaveCMS

Jesteśmy najlepsi

Aktualności

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

21 listopada 2022
Spółdzielnia Mieszkaniowa "Pomoc" w związku z rozpoczęciem robót budowlanych na boisku osiedlowym na osiedlu
24 października 2022
Spółdzielnia Mieszkaniowa "Pomoc" w Kraśniku informuje o zamiarze złożenia wniosku o wydanie zezwolenia na

Zgłoś awarię

Biuro Zarządu

Dział Członkowsko-mieszkaniowy

Dział Ekonomiczno-finansowy

 

ul. Koszarowa 12A

23-200 Kraśnik

 

Godziny pracy:

poniedziałek      9:00-17:00

wtorek - piątek  7:00-15:00

 

e-mail:
    sekretariat@smpomoc.pl

 

Telefon:

 

Sekretariat:
81 884 36 57,  81 884 22 57

 

Opłaty, saldo, windykacja:

81 884 36 57 wew. 25

 

Fax:
81 825 22 57

 

Dział GZM (Techniczny)

 

ul. Lubelska 75A

23-200 Kraśnik

 

Godziny pracy:

poniedziałek - sobota 07:00-15:00

 

Telefon:

81 884 34 59  

Komunikat w sprawie COVID-19

 

Szanowni Mieszkańcy!

 

W związku z obowiązującycm stanem zagrożenia epidemicznego COVID-19, w trosce o bezpieczeństwo Państwa oraz pracowników Spółdzielni prosimy o ostrożność i ograniczanie wizyt w siedzibie Spółdzielni tylko do spraw ważnych i niezbędnych, których nie można załatwić telefonicznie lub drogą elektroniczną.

Informacje o saldzie opłat, zadłużeniu, wymiarze opłat, czy też zgłosić inną sprawę można przez telefon oraz drogą elektroniczną, nie jest konieczna wizyta w biurze spółdzielni. 

Poniżej niezbędne numery telefonów:

- Dział ekonomiczno-finansowy (opłaty, rozliczenia, windykacja): 81-884-36-57 wew. 25,

- Dział GZM (techniczny): 81-884-34-59,

  

e-mail: sekretariat@smpomoc.pl

 

W przypadku konieczności wizyty w Spółdzielni interesanci zobowiązani są do zachowania dystansu od innych osób.

 

W przypadku wizyty pracownika w lokalu, domownicy zobowiązani są do zachowania dystansu.

----------------------------------------------

Korespondencję bieżącą można wrzucać do specjalnie oznaczonej skrzynki podawczej na parterze budynku.

Komunikat w sprawie Walnego Zgromadzenia

Spółdzielni Mieszkaniowej "Pomoc" w KraśnikuSzanowni Państwo.


Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej "Pomoc" zawiadamia, że w związku z obowiązywaniem na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii (wprowadzonego Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2020 r.), przepisem art. 90 ustawy z dnia 31 marca 2020 r. o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. z 2020 r. poz. 568 z późn. zm.) przesunięte zostały obowiązujące terminy zwoływania walnych zgromadzeń w spółdzielniach mieszkaniowych:


"Art.90. Jeżeli ustawowy termin zwołania walnego zgromadzenia spółdzielni albo zebrania właścicieli lokali przypada w okresie obowiązywania stanu zagrożenia epidemicznego albo stanu epidemii, trwającego w dniu wejścia w życie niniejszej ustawy lub ogłoszonego bezpośrednio po okresie trwającym w dniu wejścia wżycie niniejszej ustawy, ulega on przedłużeniu o 6 tygodni od dnia odwołania tego stanu."


W związku z powyższym coroczne Walne Zgromadzenie członków w 2020 roku nie odbyło się w zwyczajowym terminie. Walne zgromadzenia spółdzielni mieszkaniowych, które zgodnie z dotychczas obowiązującymi przepisami odbywały się do końca czerwca każdego roku, w obecnej sytuacji prawnej  mogą być zwołane w myśl powyższego przepisu w ciągu 6 tygodni od od dnia odwołania obowiązywania stanu zagrożenia epidemicznego lub stanu epidemii. Poniżej przedstawiamy stanowisko Ministerstwa Rozwoju w tym zakresie:


Termin zwoływania walnych zgromadzeń w spółdzielniach mieszkaniowych w czasie obowiązywania stanu epidemii wprowadzonego w związku z wirusem COVID-19 - serwis gov.plWobec powyższych obecnie obowiązujących uregulowań prawnych Zarząd Spółdzielni informuje, że Walne Zgromadzenie zostanie zwołane w najbliższym możliwym terminie, zgodnie z powołanym wyżej przepisem ustawy. Zawiadomienia zostaną przesłane członkom spółdzielni  zgodnie z wymogami statutu.


O przesunięciu obrad Walnego Zgromadzenia w 2020 roku informowaliśmy w komunikacie z 28 maja 2020 r. - link.