Copyright by SM Pomoc

Created with WebWaveCMS

Jesteśmy najlepsi

Aktualności

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

08 października 2021
  O G Ł O S Z E N I E Spółdzielnia Mieszkaniowa “Pomoc” w
08 października 2021
Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej "Pomoc" w Kraśniku zachęca członków spółdzielni do głosowania na projekty popierane

Zgłoś awarię

Biuro Zarządu

Dział Członkowsko-mieszkaniowy

Dział Ekonomiczno-finansowy

 

ul. Koszarowa 12A

23-200 Kraśnik

 

Godziny pracy:

poniedziałek      9:00-17:00

wtorek - piątek  7:00-15:00

 

e-mail:
    sekretariat@smpomoc.pl

 

Telefon:

 

Sekretariat:
81 884 36 57,  81 884 22 57

 

Opłaty, saldo, windykacja:

81 884 36 57 wew. 25

 

Fax:
81 825 22 57

 

Dział GZM (Techniczny)

 

ul. Lubelska 75A

23-200 Kraśnik

 

Godziny pracy:

poniedziałek - sobota 07:00-15:00

 

Telefon:

81 884 34 59  

Komunikat w sprawie COVID-19

 

Szanowni Mieszkańcy!

 

W związku z obwowiżującycm stanem epidemii COVID-19, w trosce o bezpieczeństwo Państwa oraz pracowników Spółdzielni prosimy o ostrożność i ograniczanie wizyt w siedzibie Spółdzielni tylko do spraw ważnych i niezbędnych, których nie można załatwić telefonicznie lub drogą elektroniczną.

Informacje o saldzie opłat, zadłużeniu, wymiarze opłat, czy też zgłosić inną sprawę można przez telefon oraz drogą elektroniczną, nie jest konieczna wizyta w biurze spółdzielni. Usługi w lokalach są wykonywane w reżimie sanitarnym. Niestety rozprzestrzenianie się wirusa w sposób niekontrolowany, wymusza ograniczenia w bezpośrednich kontaktach i minimalizowanie ryzyka zagrożenia zdrowia Państwa, pracowników oraz członków rodzin.

 

W przypadku konieczności wizyty w Spółdzielni interesanci zobowiązani są do dezynfekcji rąk, noszenia zakrycia nosa i ust oraz zachowania dystansu od innych osób.

 

W przypadku wizyty pracownika w lokalu, domownicy zobowiązani są do stosowania zakrycia nosa i ust oraz zachowania dystansu. Prosimy o stosowanie się do wytycznych i zaleceń Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektora Sanitarnego.

 

Poniżej niezbędne numery telefonów:

- Dział ekonomiczno-finansowy (opłaty, rozliczenia, windykacja): 81-884-36-57 wew. 25,

- Dział GZM (techniczny): 81-884-34-59,

  

e-mail: sekretariat@smpomoc.pl

 

---------------------------------------

Korespondencję bieżącą można wrzucać do specjalnie oznaczonej skrzynki podawczej na parterze budynku.

Trwają prace termomodernizacyjne budynków w ramach projektu dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej. Zakończył się remont budynku ul. Chopina 4 polegający dociepleniu ścian zewnętrznych.

 

 

W maju rozpoczęły się prace dociepleniowe w budynku ul. Urzędowska 30. Wykonano już docieplenie ścian piwnic, a obecnie trwają roboty na ścianach zewnętrznych budynku.

 

 

Wykonano remonty podestów klatkowych w budynkach przy ul. Chopina 4A - 1 szt. klatka schodowa nr II, ul. Lubelskiej 73 – 6 szt. klatki schodowe nr I-VI, ul. Sądowej 8 – 3 szt. klatki schodowe nr I-III, ul. Piaskowej 22 - 1 szt. klatka schodowa nr I, daszków nad wejściami do budynków przy ul. Sądowej 8 – 3 szt., ul. Lubelskiej 73 - 6 szt., schodów w ciągu pieszym obok budynku przy ul. Piaskowej 24.

 

 

 

Na ukończeniu jest docieplenie i remont elewacji ścian piwnic wraz z remontem opaski kapilarnej w budynku ul. Kopernika 4.

 

Trwa wymiana stolarki okiennej (budynek ul. Kochanowskiego 1) i drzwiowej (drzwi wejściowe do klatek schodowych w budynkach przy ul. Koszarowej 8, ul. Koszarowej 14,

ul. Osterwy 4, ul. Spółdzielczej 6, ul. Sądowej 8,).

 

Ogłoszone zostały kolejne postępowania na roboty remontowe:

1) modernizację sieci centralnego ogrzewania w 7 budynkach w ramach projektu spółdzielni realizowanego z dofinansowaniem ze środków UE,

2) remont dachów w budynkach ul. Spółdzielcza 4, ul. Osterwy 3, ul. Lubelska 71.

 

Pod koniec czerwca powinny rozpocząć się prace remontowe docieplenia elewacji, remont balkonów i wymianę stolarki okiennej i drzwiowej w budynkach ul. Piaskowa 26 i ul. Piaskowa 28.

 

 

Informator remontowy - kwiecień-maj 2021

11 czerwca 2021