09 października 2023

Informator remontowy marzec - wrzesień 2023

Dobiega końca sezon remontowy 2023 r. Wykonanych zostało szereg robót w budynkach spółdzielni, zgodnie z planem przyjętym przez Radę Nadzorczą.

 

W miesiącu czerwcu zakończono termomodernizację budynków ul. Sądowa 8 i ul. Kochanowskiego 5, łącznie z remontem balkonów. Budynki zyskały nowe elewacje, obróbki blacharskie i daszki nad balkonami ostatniej kondygnacji.

 

ul. Sądowa 8

 

 

 

ul. Kochanowskiego 5

 

 

Wymieniona została stolarka okienna na klatkach w budynkach ul. Osterwy 1, 3 i 6 oraz wymienione zostały drzwi do klatek schodowych w budynkach ul. Spółdzielcza 8, ul. Koszarowa 6 i 10, ul. Piaskowa 20 i 22, ul. Kopernika 4.

 

    

 

W budynku ul. Kochanowskiego 1, zostały wyremontowane wiatrołapy z daszkami oraz wykonano remont odwodnienia budynku od strony północnej, poprzez hydroizolację ścian piwnic, ich docieplenie i wymianę chodnika kapilarnego.

 

 

W budynku ul. Piaskowa 24 wymieniono wszystkie zawory termostatyczne w lokalach, z uwagi na fakt, że były to najstarsze zawory w zasobach i wykazywały dużą niesprawność. Budynek zyskał także nowe grzejniki na klatkach schodowych, a także wykonane zostało płukanie i regulacja instalacji centralnego ogrzewania.

 

 

Wykonano drugi etap remontu balkonów w budynku ul. Rumiankowa 6A, co oznacza, że wszystkie balkony przeszły kapitalny remont.

 

 

Z uwagi na bardzo zły stan techniczny remontu wymagało przyłącze wody do budynku ul. Koszarowa 12A. Przyłącze zostało wymienione na nowe.

 

 

 

 

Wykonane zostały remonty dachów w budynkach ul. Spółdzielcza 4, ul. Koszarowa 8 i ul. Kopernika 2. Oprócz pokrycia, wykonano obróbki blacharskie i zamontowano nowe włazy wyjściowe. Trwają jeszcze prace na dachach budynków ul. Piaskowa 20 i ul. Piaskowa 26.

 

 

 

W miejscu usuniętego kiosku handlowego na placu przed biurem spółdzielni, wykonano dodatkowe miejsce parkingowe. W opracowaniu jest dokumentacja projektowa remontu parkingu przy ul. Lubelskiej 73-75.

 

Na bieżąco były wykonywane montaże nowych instalacji domofonowych. Z uwagi na wyczerpanie środków zaplanowanych na rok bieżących na ten cel, kolejne montaże będą realizowane w ramach planu remontów na 2024 r.

 

Dodatkowo na prośbę mieszkańców doposażony został plac zabaw przy ul. Lubelskiej 73 o urządzenia zabawowe dla najmłodszych.

 

  

Szanowni Mieszkańcy!

 

Informacje o saldzie opłat, zadłużeniu, wymiarze opłat, czy też zgłosić inną sprawę można przez telefon oraz drogą elektroniczną.

 

Korespondencję bieżącą można wrzucać do specjalnie oznaczonej skrzynki podawczej na parterze budynku.

Biuro Zarządu

Dział Członkowsko-mieszkaniowy

Dział Ekonomiczno-finansowy

 

ul. Koszarowa 12A

23-200 Kraśnik

 

Godziny pracy:

poniedziałek      9:00-17:00

wtorek - piątek  7:00-15:00

 

e-mail:
    sekretariat@smpomoc.pl

 

Telefon:

 

Sekretariat:
81 884 36 57,  81 884 22 57

 

Opłaty, saldo, windykacja:

81 884 36 57 wew. 25

 

Fax:
81 825 22 57

 

Dział GZM (Techniczny)

 

ul. Lubelska 75A

23-200 Kraśnik

 

Godziny pracy:

poniedziałek - sobota 07:00-15:00

 

Telefon:

81 884 34 59  

Zgłoś awarię

10 maja 2024
  O G Ł O S Z E N I E Spółdzielnia Mieszkaniowa “Pomoc” w
08 maja 2024
SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA "POMOC" ZATRUDNI NA STANOWSKO SPECJALISTA D/S REMONTÓW I INWESTYCJI Obowiązki: - przygotowywanie

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

Aktualności

Jesteśmy najlepsi

Created with WebWaveCMS

Copyright by SM Pomoc