Copyright by SM Pomoc

Created with WebWaveCMS

Jesteśmy najlepsi

Aktualności

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

08 października 2021
  O G Ł O S Z E N I E Spółdzielnia Mieszkaniowa “Pomoc” w
08 października 2021
Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej "Pomoc" w Kraśniku zachęca członków spółdzielni do głosowania na projekty popierane

Zgłoś awarię

Biuro Zarządu

Dział Członkowsko-mieszkaniowy

Dział Ekonomiczno-finansowy

 

ul. Koszarowa 12A

23-200 Kraśnik

 

Godziny pracy:

poniedziałek      9:00-17:00

wtorek - piątek  7:00-15:00

 

e-mail:
    sekretariat@smpomoc.pl

 

Telefon:

 

Sekretariat:
81 884 36 57,  81 884 22 57

 

Opłaty, saldo, windykacja:

81 884 36 57 wew. 25

 

Fax:
81 825 22 57

 

Dział GZM (Techniczny)

 

ul. Lubelska 75A

23-200 Kraśnik

 

Godziny pracy:

poniedziałek - sobota 07:00-15:00

 

Telefon:

81 884 34 59  

Komunikat w sprawie COVID-19

 

Szanowni Mieszkańcy!

 

W związku z obwowiżującycm stanem epidemii COVID-19, w trosce o bezpieczeństwo Państwa oraz pracowników Spółdzielni prosimy o ostrożność i ograniczanie wizyt w siedzibie Spółdzielni tylko do spraw ważnych i niezbędnych, których nie można załatwić telefonicznie lub drogą elektroniczną.

Informacje o saldzie opłat, zadłużeniu, wymiarze opłat, czy też zgłosić inną sprawę można przez telefon oraz drogą elektroniczną, nie jest konieczna wizyta w biurze spółdzielni. Usługi w lokalach są wykonywane w reżimie sanitarnym. Niestety rozprzestrzenianie się wirusa w sposób niekontrolowany, wymusza ograniczenia w bezpośrednich kontaktach i minimalizowanie ryzyka zagrożenia zdrowia Państwa, pracowników oraz członków rodzin.

 

W przypadku konieczności wizyty w Spółdzielni interesanci zobowiązani są do dezynfekcji rąk, noszenia zakrycia nosa i ust oraz zachowania dystansu od innych osób.

 

W przypadku wizyty pracownika w lokalu, domownicy zobowiązani są do stosowania zakrycia nosa i ust oraz zachowania dystansu. Prosimy o stosowanie się do wytycznych i zaleceń Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektora Sanitarnego.

 

Poniżej niezbędne numery telefonów:

- Dział ekonomiczno-finansowy (opłaty, rozliczenia, windykacja): 81-884-36-57 wew. 25,

- Dział GZM (techniczny): 81-884-34-59,

  

e-mail: sekretariat@smpomoc.pl

 

---------------------------------------

Korespondencję bieżącą można wrzucać do specjalnie oznaczonej skrzynki podawczej na parterze budynku.

      W bieżącym roku w następstwie uwag i próśb mieszkańców, Rada Nadzorcza przychyliła się do wniosku Zarządu Spółdzielni o wygospodarowanie w ramach planu remontów środków na remont i wymianę urządzeń na placach zabaw, na terenie naszej spółdzielni. Warto przypomnieć, że już w ubiegłym roku podjęto decyzję o montażu ogrodzeń placów zabaw.

    Rzeczywistość, którą przyniosła pandemia spowodowała, że pragnienie zabaw na świeżym powietrzu  przez najmłodszych mieszkańców było znacznie silniejsze niż zwykle. Nie obyło się bez niewielkich problemów. Koronawirus miał wpływ na producentów i terminy dostaw urządzeń. Dosyć długo oczekiwaliśmy na wytyczne Głównego Inspektora Sanitarnego w zakresie korzystania z ogólnodostępnych placów zabaw. Możemy w końcu z satysfakcją ogłosić, że plany zostały zrealizowane i nasze place zabaw zyskały zupełnie nowy wygląd.

       Nowe urządzenia pojawiły się placach przy ul. Koszarowej 8-8A, ul. Osterwy 4, ul. Lubelskiej 73-75, ul. Lubelskiej 71-71A i ul. Piaskowej 22-24. Pod niektórymi urządzeniami pojawiła się wymagana przepisami tzw. bezpieczna nawierzchnia, w postaci sypkich materiałów. Ponadto na terenach zielonych na osiedlu Zarzecze zamontowano 5 urządzeń do ćwiczeń tzw. siłowni zewnętrznych. Koszt całości modernizacji wyniósł nieco ponad 55 000 zł.

       Mamy nadzieję, że nowe huśtawki, wieże, zjeżdżalnie, drabinki przyniosą wiele radości dzieciom oraz zadowolenie rodziców. Dorosłych natomiast zapraszamy do aktywnego korzystania z urządzeń do ćwiczeń.

      Jednocześnie prosimy stosować się do zaleceń sanitarnych i regulaminów korzystania celem zachowania bezpieczeństwa własnego i dzieci.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Modernizacja placów zabaw w 2020 r. zakończona

21 września 2020