Copyright by SM Pomoc

Created with WebWaveCMS

Jesteśmy najlepsi

Aktualności

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

08 października 2021
  O G Ł O S Z E N I E Spółdzielnia Mieszkaniowa “Pomoc” w
08 października 2021
Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej "Pomoc" w Kraśniku zachęca członków spółdzielni do głosowania na projekty popierane

Zgłoś awarię

Biuro Zarządu

Dział Członkowsko-mieszkaniowy

Dział Ekonomiczno-finansowy

 

ul. Koszarowa 12A

23-200 Kraśnik

 

Godziny pracy:

poniedziałek      9:00-17:00

wtorek - piątek  7:00-15:00

 

e-mail:
    sekretariat@smpomoc.pl

 

Telefon:

 

Sekretariat:
81 884 36 57,  81 884 22 57

 

Opłaty, saldo, windykacja:

81 884 36 57 wew. 25

 

Fax:
81 825 22 57

 

Dział GZM (Techniczny)

 

ul. Lubelska 75A

23-200 Kraśnik

 

Godziny pracy:

poniedziałek - sobota 07:00-15:00

 

Telefon:

81 884 34 59  

Komunikat w sprawie COVID-19

 

Szanowni Mieszkańcy!

 

W związku z obwowiżującycm stanem epidemii COVID-19, w trosce o bezpieczeństwo Państwa oraz pracowników Spółdzielni prosimy o ostrożność i ograniczanie wizyt w siedzibie Spółdzielni tylko do spraw ważnych i niezbędnych, których nie można załatwić telefonicznie lub drogą elektroniczną.

Informacje o saldzie opłat, zadłużeniu, wymiarze opłat, czy też zgłosić inną sprawę można przez telefon oraz drogą elektroniczną, nie jest konieczna wizyta w biurze spółdzielni. Usługi w lokalach są wykonywane w reżimie sanitarnym. Niestety rozprzestrzenianie się wirusa w sposób niekontrolowany, wymusza ograniczenia w bezpośrednich kontaktach i minimalizowanie ryzyka zagrożenia zdrowia Państwa, pracowników oraz członków rodzin.

 

W przypadku konieczności wizyty w Spółdzielni interesanci zobowiązani są do dezynfekcji rąk, noszenia zakrycia nosa i ust oraz zachowania dystansu od innych osób.

 

W przypadku wizyty pracownika w lokalu, domownicy zobowiązani są do stosowania zakrycia nosa i ust oraz zachowania dystansu. Prosimy o stosowanie się do wytycznych i zaleceń Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektora Sanitarnego.

 

Poniżej niezbędne numery telefonów:

- Dział ekonomiczno-finansowy (opłaty, rozliczenia, windykacja): 81-884-36-57 wew. 25,

- Dział GZM (techniczny): 81-884-34-59,

  

e-mail: sekretariat@smpomoc.pl

 

---------------------------------------

Korespondencję bieżącą można wrzucać do specjalnie oznaczonej skrzynki podawczej na parterze budynku.

     Od nowego roku obowiązują kraśniczan nowe zasady segregacji odpadów komunalnych. Poniżej przekazujemy Państwu informację skierowaną do zarządców nieruchomości wielolokalowych przez Urząd Miejski w Kraśniku.

 

----------------------

     Altanki śmietnikowe przeznaczone do użytku mieszkańców budynków wielolokalowych tzw. bloków wyposażone zostaną w pojemniki do zbierania oddzielnie papieru, szkła oraz metali i tworzyw sztucznych. W altankach ustawione zostaną również pojemniki na odpady „BIO” ” w których zbierane będą odpady ulegające biodegradacji tj. odpadki kuchenne: obierki, owoce warzywa, chwasty. Pozostałe odpady, tak jak dotychczas, trafiać będą do pojemników na tzw. odpady zmieszane.

Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, odpady wielkogabarytowe i odpady budowlane zabierane będą spod altanek w każdy piątek. Wszystkie ww. odpady można zawieźć również do Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (ul. Graniczna 3, ul. Obwodowa 7) tak jak baterie i akumulatory, przeterminowane leki, chemikalia i inne odpady niebezpieczne, zużyte opony (do 4 szt./rok). 

Informacje dotyczące zmian w zakresie segregacji odpadów w 2018 r. można znaleźć na stronie www.czystemiasto.krasnik.eu.

 

----------------------

 

      Zarząd spółdzielni zachęca Państwa do zapoznania się z harmonogramem wywozu odpadów komunalnych, zasadami segregacji oraz specjalną ulotką zawierającą istotne informacje dotyczące segregowania odpadów. Wszystkie te dokumenty znajdziecie Państwo w zakładce do pobrania.

Nowe zasady segregacji odpadów komunalnych na 2018 r.

11 stycznia 2018