Copyright by SM Pomoc

Created with WebWaveCMS

Jesteśmy najlepsi

Aktualności

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

22 września 2022
        W związku z licznymi prośbami od mieszkańców oraz gotowością dostawcy ciepła Veolia Wschód informujemy,
22 września 2022
Spółdzielnia Mieszkaniowa "Pomoc" przypomina, że na podstawie taryfy za zbiorowe zaopatrzenie w wodę i

Zgłoś awarię

Biuro Zarządu

Dział Członkowsko-mieszkaniowy

Dział Ekonomiczno-finansowy

 

ul. Koszarowa 12A

23-200 Kraśnik

 

Godziny pracy:

poniedziałek      9:00-17:00

wtorek - piątek  7:00-15:00

 

e-mail:
    sekretariat@smpomoc.pl

 

Telefon:

 

Sekretariat:
81 884 36 57,  81 884 22 57

 

Opłaty, saldo, windykacja:

81 884 36 57 wew. 25

 

Fax:
81 825 22 57

 

Dział GZM (Techniczny)

 

ul. Lubelska 75A

23-200 Kraśnik

 

Godziny pracy:

poniedziałek - sobota 07:00-15:00

 

Telefon:

81 884 34 59  

Komunikat w sprawie COVID-19

 

Szanowni Mieszkańcy!

 

W związku z obowiązującycm stanem zagrożenia epidemicznego COVID-19, w trosce o bezpieczeństwo Państwa oraz pracowników Spółdzielni prosimy o ostrożność i ograniczanie wizyt w siedzibie Spółdzielni tylko do spraw ważnych i niezbędnych, których nie można załatwić telefonicznie lub drogą elektroniczną.

Informacje o saldzie opłat, zadłużeniu, wymiarze opłat, czy też zgłosić inną sprawę można przez telefon oraz drogą elektroniczną, nie jest konieczna wizyta w biurze spółdzielni. 

Poniżej niezbędne numery telefonów:

- Dział ekonomiczno-finansowy (opłaty, rozliczenia, windykacja): 81-884-36-57 wew. 25,

- Dział GZM (techniczny): 81-884-34-59,

  

e-mail: sekretariat@smpomoc.pl

 

W przypadku konieczności wizyty w Spółdzielni interesanci zobowiązani są do zachowania dystansu od innych osób.

 

W przypadku wizyty pracownika w lokalu, domownicy zobowiązani są do zachowania dystansu.

----------------------------------------------

Korespondencję bieżącą można wrzucać do specjalnie oznaczonej skrzynki podawczej na parterze budynku.

          Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej "Pomoc" informuje, że w roku bieżącym planowana jest realizacja miejsc postojowych przyległych do drogi dojazdowej do ul. Koszarowej. Projekt zakłada budowę 9 miejsc parkingowych i ciągów pieszych. Ponadto planowane jest wykonanie nasadzeń odseparowujących pojazdy od budynku mieszkalnego ul. Koszarowa 10.

         Należy przypomnieć, że w tym roku z budżetu obywatelskiego realizowany będzie remont wspomnianej drogi, jest więc okazja na uporządkowanie przestrzeni publicznej i zmianę estetyki osiedla. Droga ta stanowi wąskie gardło, poprzez notoryczne pozostawianie pojazdów przez kierowców. Jest to niezgodne z oznakowaniem. Ponadto zachodzi konieczność, ze względu na stan techniczny ograniczenia liczby parkujących pojazdów na placu sąsiednim, który położony jest na stropie pomieszczeń podziemnych po dawnej kotłowni. Proponowana inwestycja pozwoli więc na rekompensatę i zwiększenie liczby komfortowych miejsc postojowych i udrożnienie ulicy. Z pewnością jest to lepsze rozwiązanie, niż  stan obecny. Zlikwidowane będą stare chodniki przecinające teren zielony, a w ich miejsce powstanie nowy ciąg pieszy pozwalający dojść do przejścia na drugą stronę ulicy oraz do parkowanych pojazdów. Wykonany zostanie także chodnik, wraz z wymianą zdegradowanych obrzeży i krawężników od strony wspomnianego placu sąsiedniego. Inwestycja ma służyć poprawieniu komfortu mieszkańców, przy jak największym zachowaniu zielonej przestrzeni.

          Podobną inwestycję przy wsparciu i zrozumieniu mieszkańców, spółdzielnia zrealizowała w ubiegłym roku przy ul. Osterwy, co znacznie poprawiło problemy komunikacyjne w tamtym rejonie. Systematycznie, rok po roku będziemy się starali szukać rozwiązań, które zadowolą mieszkańców posiadających pojazdy, jak i tych którzy miejsc postojowych nie potrzebują, jednak musimy się wszyscy pogodzić z faktem, że pojazdów będzie przybywać, a ich właściciele członkowie spółdzielni oczekują odpowiedniej infrastruktury.

 

Poniżej koncepcja planowanej inwestycji:

 

Planowane zmiany w obrębie bocznej drogi dojazdowej do ulicy Koszarowej

02 lipca 2020