Jesteśmy najlepsi

Aktualności

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

11 stycznia 2020
Spółdzielnia Mieszkaniowa Pomoc w Kraśniku zatrudni pracownika na stanowisko: Specjalista ds. remontów i inwestycji
10 stycznia 2020
       Uczniowie na kilka dni po świąteczno-noworocznej przerwie wrócili do szkół, ale już za chwilę

Zgłoś awarię

Aktualności/Ogłoszenia

             Spółdzielnia Mieszkaniowa "Pomoc" zawiadamia, że od dnia 26 sierpnia 2019 r. na Osiedlu Piaski prowadzone będą przez Firmę Metrona Polska prace polegające na wymianie dotychczas eksploatowanych podzielników kosztów c.o., tzw. wyparkowych, na nowoczesne elektroniczne podzielniki kosztów.

 

             Wymiana ograniczać się będzie w większości przypadków do szybkiego demontażu i montażu nowego podzielnika na tym samym miejscu.

 

             Nowe podzielniki zapewnią szybki dostęp do danych rejestrowanych przez podzielnik, bez konieczności wchodzenia do lokalu. Pozwoli to na praktycznie niezauważalny przez mieszkańców odczyt po zakończeniu sezonu grzewczego i znacznie szybsze rozliczenie kosztów centralnego ogrzewania. Obecnie część mieszkańców nie przywiązuje wagi do obowiązku udostępnienia lokali mimo wyznaczania co najmniej dwóch terminów odczytów. Stąd długi okres oczekiwania na rozliczenie końcowe, ponieważ po odczytach wielu lokatorów, którzy nie udostępnili lokali mimo zawiadomień,  oczekuje dodatkowych odczytów, które są czasochłonne i kosztowne. Nie ma bowiem możliwości przeprowadzania indywidualnego odczytu.

 

              W związku z zaplanowaną wymianą odczytane (w miarę możliwości) zostaną urządzenia, do których do tej pory nie było dostępu.

 

               Apelujemy o obecność w wyznaczonych terminach. Pozwoli to na szybkie przeprowadzenie prac i uniknięcie uciążliwości przy rozliczeniu.

 

                 Na każdej klatce znajdą Państwo stosowną informację o terminie prowadzenia wymiany. Poniżej harmonogram prac:

 

Wymiana podzielników - harmonogram prac

20 sierpnia 2019
11 stycznia 2020
Spółdzielnia Mieszkaniowa Pomoc w Kraśniku zatrudni pracownika na stanowisko: Specjalista ds. remontów i inwestycji
10 stycznia 2020
       Uczniowie na kilka dni po świąteczno-noworocznej przerwie wrócili do szkół, ale już za chwilę
06 stycznia 2020
        Spółdzielnia Mieszkaniowa "Pomoc" oferuje na zasadach najmu lokal użytkowy o powierzchni 131 m2. Lokal
01 stycznia 2020
Spółdzielnia Mieszkaniowa "Pomoc" informuje, że wysokość normatywu miesięcznych spłat kredytu mieszkaniowego wynosi w 2020
30 grudnia 2019
Szanowni Państwo!      W zakresie rozliczenia kosztów zużycia wody i odprowadzenia ścieków od kilkunastu lat

Copyright by SM Pomoc

Created with WebWaveCMS