20 sierpnia 2019

Wymiana podzielników - harmonogram prac

             Spółdzielnia Mieszkaniowa "Pomoc" zawiadamia, że od dnia 26 sierpnia 2019 r. na Osiedlu Piaski prowadzone będą przez Firmę Metrona Polska prace polegające na wymianie dotychczas eksploatowanych podzielników kosztów c.o., tzw. wyparkowych, na nowoczesne elektroniczne podzielniki kosztów.

 

             Wymiana ograniczać się będzie w większości przypadków do szybkiego demontażu i montażu nowego podzielnika na tym samym miejscu.

 

             Nowe podzielniki zapewnią szybki dostęp do danych rejestrowanych przez podzielnik, bez konieczności wchodzenia do lokalu. Pozwoli to na praktycznie niezauważalny przez mieszkańców odczyt po zakończeniu sezonu grzewczego i znacznie szybsze rozliczenie kosztów centralnego ogrzewania. Obecnie część mieszkańców nie przywiązuje wagi do obowiązku udostępnienia lokali mimo wyznaczania co najmniej dwóch terminów odczytów. Stąd długi okres oczekiwania na rozliczenie końcowe, ponieważ po odczytach wielu lokatorów, którzy nie udostępnili lokali mimo zawiadomień,  oczekuje dodatkowych odczytów, które są czasochłonne i kosztowne. Nie ma bowiem możliwości przeprowadzania indywidualnego odczytu.

 

              W związku z zaplanowaną wymianą odczytane (w miarę możliwości) zostaną urządzenia, do których do tej pory nie było dostępu.

 

               Apelujemy o obecność w wyznaczonych terminach. Pozwoli to na szybkie przeprowadzenie prac i uniknięcie uciążliwości przy rozliczeniu.

 

                 Na każdej klatce znajdą Państwo stosowną informację o terminie prowadzenia wymiany. Poniżej harmonogram prac:

 

Szanowni Mieszkańcy!

 

Informacje o saldzie opłat, zadłużeniu, wymiarze opłat, czy też zgłosić inną sprawę można przez telefon oraz drogą elektroniczną.

 

Korespondencję bieżącą można wrzucać do specjalnie oznaczonej skrzynki podawczej na parterze budynku.

Biuro Zarządu

Dział Członkowsko-mieszkaniowy

Dział Ekonomiczno-finansowy

 

ul. Koszarowa 12A

23-200 Kraśnik

 

Godziny pracy:

poniedziałek      9:00-17:00

wtorek - piątek  7:00-15:00

 

e-mail:
    sekretariat@smpomoc.pl

 

Telefon:

 

Sekretariat:
81 884 36 57,  81 884 22 57

 

Opłaty, saldo, windykacja:

81 884 36 57 wew. 25

 

Fax:
81 825 22 57

 

Dział GZM (Techniczny)

 

ul. Lubelska 75A

23-200 Kraśnik

 

Godziny pracy:

poniedziałek - sobota 07:00-15:00

 

Telefon:

81 884 34 59  

Zgłoś awarię

10 maja 2024
  O G Ł O S Z E N I E Spółdzielnia Mieszkaniowa “Pomoc” w
08 maja 2024
SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA "POMOC" ZATRUDNI NA STANOWSKO SPECJALISTA D/S REMONTÓW I INWESTYCJI Obowiązki: - przygotowywanie

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

Aktualności

Jesteśmy najlepsi

Created with WebWaveCMS

Copyright by SM Pomoc